- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 60-68 z 68 produktů
ARTEMIDE - Tolomeo Micro - A011800, šedá
Stolní lampa šedé barvy / chromové barvy.
| Původní cena | 7 635 Kč |
| Výška | 730mm |
| Délka | 690mm |
| Zdroj | 1x E14, max 60W |
| Parametry | IP20, 2,38kg |
| Průměr | 170mm |
4 999 Kč bez DPH
Leds 00-0409-64-55
Závěsné svítidlo do interiéru s alabastrovým kamenem.
| Původní cena | 11 402 Kč |
| Zdroj | 3x E14 |
| Parametry | svítidlo ze showroomu |
5 000 Kč bez DPH
LODES JIM BELL 16921 6500, Matte Champagne
JIM BELL závěstné svítidlo
Barva: Matte Champagne
| Původní cena | 9 425 Kč |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 330 mm |
| Zdroj | E27 A60 LED " 1x Max 25 W |
| Parametry | IP20, 1,90kg |
| Průměr | 280 mm |
7 490 Kč bez DPH
LODES KELLY MEDIUM DOME 60
| Původní cena | 21 560 Kč |
| Zdroj | 3x E27 |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 600 mm |
8 999 Kč bez DPH
LEDS-C4 CS4A-00W9AZOU14 Circular Downward, white
Závěsné svítidlo kruh, provedení: bílá
| Původní cena | 28 488 Kč |
| Zdroj | LED 33W 3000K, ON-OFF, 2318lm |
| Průměr | 600mm |
11 054 Kč bez DPH
HYGGE závěsná lampa B77.0087.02.830 AL
Závěsná lampa
barva černá/satin kryt
DALI/PUSH
| Výška | 77 mm |
| Zdroj | LED 35W |
| Parametry | 3000K, 4477lm |
| Průměr | 858 mm |
13 240 Kč bez DPH
REDO 01-1953, pouze ON/OFF
Materiál: akrylát, hliník
Barva: černá
| Původní cena | 28 857 Kč |
| Výška | 2000mm |
| Zdroj | integrovaný LED zdroj |
| Parametry | 9142lm, 3000K, 40,5W+68W, IP20, CRI 80 |
| Průměr | Ø1000mm + Ø600mm |
13 990 Kč bez DPH
FLOS OUTDOOR - PERSEO FA52511306 Grey, použitý
Venkovní nastavitelný nástěnný reflektor se skleněným difuzorem.
| Původní cena | 21 196 Kč |
| Šířka | 245mm |
| Výška | 100mm (40mm) |
| Délka | 422mm (330mm) |
| Zdroj | LED source |
| Parametry | 48W - 2834lm - 3000K - CRI> 80, IP65 |







