- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 40-60 z 82 produktů
LEDS-C4 05-1507-21-M1 Toilet Q
Nástěnné svítidlo do koupelny, provedení: chrom
| Původní cena | 6 186 Kč |
| Délka | 580mm |
| Zdroj | LED 10W 3000K 367lm |
| Parametry | IP44 |
1 759 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-2820-81-81 Bristol
Nástěnná čtecí lampička, provedení: Steel Satin Nickel, bez stínidla
| Původní cena | 4 623 Kč |
| Zdroj | 1x60W E27 + LED 3W 3000K 182lm |
500 Kč bez DPH
LEDS-C4 15-2368-Y2-B8 Grid
Stropní svítidlo, provedení: Old brown - Satin bubbled glass.
| Původní cena | 5 032 Kč |
| Výška | 145mm |
| Zdroj | 3xE14 P45 (není součástí) |
| Průměr | 340mm |
990 Kč bez DPH
OLE BY FM - POT 24810/60 - E27 / ČERNÁ
Stropní závěsné svítidlo.
Možnost přisazené montáže.
Barva: černá mat.
Materiál: kov a akryl.
Opálový difuzor, matný.
| Původní cena | 11 971 Kč |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 140mm |
| Délka | 570mm |
| Zdroj | 4x E27 |
4 990 Kč bez DPH
Leds-C4 15-4695-20-M1 Florencia
Stropní svítidlo, látkový širm, provedení: beige
| Původní cena | 4 171 Kč |
| Zdroj | 2 x E27 Max. 40W |
| Průměr | 400mm |
1 731 Kč bez DPH
STEINHAUER nástěnná lampa 1481ST+K11130S
Nástěnná lampa Steinhauer
| Původní cena | 7 444 Kč |
| Šířka | 130-175cm |
| Výška | 145cm |
| Zdroj | patice E27 |
| Parametry | Max 60W; 3,5kg, |
1 500 Kč bez DPH
ARTEMIDE - Tolomeo Micro - A011800, šedá
Stolní lampa šedé barvy / chromové barvy.
| Původní cena | 7 635 Kč |
| Výška | 730mm |
| Délka | 690mm |
| Zdroj | 1x E14, max 60W |
| Parametry | IP20, 2,38kg |
| Průměr | 170mm |
4 999 Kč bez DPH
Leds-C4 05-0576-Y2-E7 Xenia
Nástěnné svítidlo, provedení: Old brown/Amber glass.
| Původní cena | 3 465 Kč |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 115mm |
| Zdroj | 2xE14 (není součástí) |
999 Kč bez DPH
Leds-C4 05-0836-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 6 651 Kč |
| Šířka | 260mm |
| Výška | 400mm |
| Zdroj | 2x E14 (není součástí) |
2 526 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-3662-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 2 793 Kč |
| Šířka | 210mm |
| Výška | 210mm |
| Zdroj | 1xE27 (není součástí) |
1 089 Kč bez DPH
LEDS-C4 DN-0270-14-00 Cardex C
Vestavný downlight, provedení: bílá.
| Původní cena | 1 161 Kč |
| Zdroj | 1x QR-111 G53 (12 V)(není součástí) |
| Parametry | IP23 |
| Průměr | 155mm (výřezný otvor 142mm) |
490 Kč bez DPH
ACB 3642/3L C364230B Samoa
Závěsné svítidlo, kov/bílá.
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Délka | 800 mm |
| Zdroj | LED 24W 3200K |
2 106 Kč bez DPH
LEDS-C4 CS4A-00W9AZOU14 Circular Downward, white
Závěsné svítidlo kruh, provedení: bílá
| Původní cena | 28 488 Kč |
| Zdroj | LED 33W 3000K, ON-OFF, 2318lm |
| Průměr | 600mm |
11 054 Kč bez DPH
ACB 16/3730-45 Menorca
Nástěnné svítidlo,
krytí proti vodě IP44
Barva bílá
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 60 mm |
| Délka | 140 mm |
| Zdroj | LED 12W 4000K 1480 lm |
1 299 Kč bez DPH
LEDS-C4 00-2872-78-M2 Clear
Závěsné svítidlo, provedení: bílá lesklá
| Původní cena | 3 925 Kč |
| Zdroj | E27/PAR-20 Max 50W |
1 490 Kč bez DPH
LEDS-C4 10-0080-21-21 OFFICE
Stolní lampička, provedení chrom.
| Původní cena | 8 484 Kč |
| Zdroj | 1xG9 |
3 213 Kč bez DPH
REDO 01-1953, pouze ON/OFF
Materiál: akrylát, hliník
Barva: černá
| Původní cena | 28 857 Kč |
| Výška | 2000mm |
| Zdroj | integrovaný LED zdroj |
| Parametry | 9142lm, 3000K, 40,5W+68W, IP20, CRI 80 |
| Průměr | Ø1000mm + Ø600mm |
13 990 Kč bez DPH
Rendl Fangio černé, R12060
Černý natáčecí reflektor do tříokruhové lišty.
| Výška | 240 mm |
| Délka | 187 mm |
| Zdroj | LED 25W 3000K 2200 lm 36° |
| Průměr | 82 mm |
1 252 Kč bez DPH
ACB DILGA P345020NDT závěsná
DILGA závěsná- černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
6 400 Kč bez DPH
ACB DILGA C345020NDT přisazená
DILGA přisazená - černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |



















