- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 60-80 z 82 produktů
Leds-C4 05-0836-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 6 651 Kč |
| Šířka | 260mm |
| Výška | 400mm |
| Zdroj | 2x E14 (není součástí) |
2 526 Kč bez DPH
LODES - A-TUBE MEDIUM - MATNÁ ČERNÁ BARVA
Stropní přisazené svítidlo
Barva: matná černá
| Původní cena | 6 380 Kč |
| Výška | 600mm |
| Zdroj | 1 x GU10 (ø50) max. 40W |
| Parametry | IP20; 0,9kg |
| Průměr | 60mm |
2 600 Kč bez DPH
Lucis S7.11.M320PA Maia
Stropní svítidlo.
Difuzor: PMMA akrylátové sklo
Základna: bílý ocelový plech
| Výška | 360 mm |
| Zdroj | patice E27 bez zdroje |
| Průměr | 150 mm |
2 922 Kč bez DPH
ACB 3245/60 Gabo LED white
Závěsné svítidlo, barva bílá, vč. LED 28W 3200K.
| Původní cena | 6 897 Kč |
| Výška | 260 - 1750mm |
| Zdroj | LED 28W 4083lm 3200K |
| Průměr | Ø 600mm |
2 990 Kč bez DPH
LEDS-C4 10-0080-21-21 OFFICE
Stolní lampička, provedení chrom.
| Původní cena | 8 484 Kč |
| Zdroj | 1xG9 |
3 213 Kč bez DPH
ASTRO EDGE 560 nástěnné LED svítidlo
Astro nástěnné svítidlo bílé, LED 14W, 3000K - teplá bílá.
| Původní cena | 16 926 Kč |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 206 mm |
| Délka | 562 mm |
| Zdroj | 1x LED 14 W, 396lm |
| Parametry | IP20 |
3 500 Kč bez DPH
NOVA LUCE - Ovvio 42108003
| Původní cena | 8 514 Kč |
| Výška | H1:50cm H2: 205cm |
| Zdroj | LED E27 1x12W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 50cm |
3 990 Kč bez DPH
Leds-C4 10-0282-81-Q7
Stolní lampa, provedení: Alabastr.
| Původní cena | 10 059 Kč |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 600mm |
| Zdroj | 1x60W/E27+1x40W/E14 (není součástí) |
4 590 Kč bez DPH
OLE BY FM - POT 24810/60 - E27 / ČERNÁ
Stropní závěsné svítidlo.
Možnost přisazené montáže.
Barva: černá mat.
Materiál: kov a akryl.
Opálový difuzor, matný.
| Původní cena | 11 971 Kč |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 140mm |
| Délka | 570mm |
| Zdroj | 4x E27 |
4 990 Kč bez DPH
ARTEMIDE - Tolomeo Micro - A011800, šedá
Stolní lampa šedé barvy / chromové barvy.
| Původní cena | 7 635 Kč |
| Výška | 730mm |
| Délka | 690mm |
| Zdroj | 1x E14, max 60W |
| Parametry | IP20, 2,38kg |
| Průměr | 170mm |
4 999 Kč bez DPH
Leds 00-0409-64-55
Závěsné svítidlo do interiéru s alabastrovým kamenem.
| Původní cena | 11 402 Kč |
| Zdroj | 3x E14 |
| Parametry | svítidlo ze showroomu |
5 000 Kč bez DPH
ACB DILGA C345020NDT přisazená
DILGA přisazená - černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
5 700 Kč bez DPH
ACB DILGA P345020NDT závěsná
DILGA závěsná- černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
6 400 Kč bez DPH
LODES JIM BELL 16921 6500, Matte Champagne
JIM BELL závěstné svítidlo
Barva: Matte Champagne
| Původní cena | 9 425 Kč |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 330 mm |
| Zdroj | E27 A60 LED " 1x Max 25 W |
| Parametry | IP20, 1,90kg |
| Průměr | 280 mm |
7 490 Kč bez DPH
Tom Dixon - Beat Stout Pendant Brass
Závěsné svítidlo, provedení zlatá mosaz, černá rozeta, černý textilní kabel.
| Původní cena | 20 000 Kč |
| Šířka | 524 mm |
| Výška | 524 mm |
| Délka | závěs 2500 mm |
| Zdroj | 1x42W E27 (není součástí) |
8 990 Kč bez DPH
LODES KELLY MEDIUM DOME 60
| Původní cena | 21 560 Kč |
| Zdroj | 3x E27 |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 600 mm |
8 999 Kč bez DPH
LEDS-C4 CS4A-00W9AZOU14 Circular Downward, white
Závěsné svítidlo kruh, provedení: bílá
| Původní cena | 28 488 Kč |
| Zdroj | LED 33W 3000K, ON-OFF, 2318lm |
| Průměr | 600mm |
11 054 Kč bez DPH
HYGGE závěsná lampa B77.0087.02.830 AL
Závěsná lampa
barva černá/satin kryt
DALI/PUSH
| Výška | 77 mm |
| Zdroj | LED 35W |
| Parametry | 3000K, 4477lm |
| Průměr | 858 mm |
13 240 Kč bez DPH
REDO 01-1953, pouze ON/OFF
Materiál: akrylát, hliník
Barva: černá
| Původní cena | 28 857 Kč |
| Výška | 2000mm |
| Zdroj | integrovaný LED zdroj |
| Parametry | 9142lm, 3000K, 40,5W+68W, IP20, CRI 80 |
| Průměr | Ø1000mm + Ø600mm |



















