- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 0-20 z 53 produktů
Paul Neuhaus 6408-11 Arcarrdia
Nástěnná lampička, staromosaz/opál sklo.
| Původní cena | 699 Kč |
| Délka | 200mm |
| Zdroj | 1 x 28W G9 |
| Průměr | 50mm |
199 Kč bez DPH
MAYTONI MOD267-PL-01-B
barva: černá
| Původní cena | 1 024 Kč |
| Výška | MIN 320mm, MAX 1330mm |
| Zdroj | 1xE14 40W |
| Průměr | 120mm |
290 Kč bez DPH
ACB 16/60 antique brass
Nástěnné svítidlo, provedení antique brass / opál sklo.
| Původní cena | 966 Kč |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 165mm |
| Délka | 300mm |
| Zdroj | 1x E27 |
299 Kč bez DPH
LEDS-C4 90-2903-14-00 Ges Recessed
Vestavné sádrové svítidlo, výřezný otvor 210x210mm.
| Původní cena | 860 Kč |
| Zdroj | 1x GU10 (není součástí) |
390 Kč bez DPH
ACB 398/23
Stropní svítidlo, opál/acid glass.
| Původní cena | 879 Kč |
| Šířka | 230mm |
| Výška | 70mm |
| Délka | 230mm |
| Zdroj | 2x E27 |
399 Kč bez DPH
ACB 16/739 antique brass, bez vypínače
Nástěnná čtecí lampička, bez vypínače, provedení antique brass.
| Původní cena | 1 820 Kč |
| Výška | 90-270mm |
| Zdroj | LED 3W 3200K |
| Průměr | 80mm |
490 Kč bez DPH
LEDS-C4 GEA 15-9563-34-37
Barva těla svítidla: šedá
Barva stínitka: bílá
Materiál těla svítidla: hliník
Materiál stínítka: sklo
| Původní cena | 8 202 Kč |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 90 mm |
| Délka | 1250 mm |
| Zdroj | 1X T5 54W |
| Parametry | IP54 |
500 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-2820-81-81 Bristol
Nástěnná čtecí lampička, provedení: Steel Satin Nickel, bez stínidla
| Původní cena | 4 623 Kč |
| Zdroj | 1x60W E27 + LED 3W 3000K 182lm |
500 Kč bez DPH
Hufnagel 498011
Nástěnné svítidlo v provedení leštěná mosaz.
| Původní cena | 990 Kč |
| Výška | 100mm |
| Délka | 260mm |
| Zdroj | 1x E27 |
500 Kč bez DPH
Paul Neuhaus 2968-17 Tendo
Stropní svítidlo vhodné do koupelny, IP44.
| Původní cena | 1 716 Kč |
| Výška | 250mm |
| Zdroj | 3x G9 |
| Parametry | IP44 |
| Průměr | 210mm |
500 Kč bez DPH
JISO ILUMINACIÓN - STROPNÍ VESTAVNÉ LED SVÍTIDLO S MIKROPRISMOU - UGR
Stropní vestavné LED svítidlo 51908-2183-90
| Šířka | 120mm |
| Výška | 24mm |
| Zdroj | LED 3000K |
| Parametry | 960lm, IP43 |
| Průměr | 120mm |
976 Kč bez DPH
EGOLUCE Nokipin Cromo EGO4176.22
Nástěnná lampa 35*26*7,5cm
Pochromovaná mosaz
| Původní cena | 5 070 Kč |
| Šířka | max 260 mm |
| Výška | 75 mm |
| Délka | 350 mm |
| Zdroj | 230V - 2x25W G9 |
| Parametry | IP 20 |
990 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-0470-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 2 678 Kč |
| Šířka | 205mm |
| Výška | 190mm |
| Zdroj | 1x E14 (není součástí) |
990 Kč bez DPH
LEDS-C4 15-2368-Y2-B8 Grid
Stropní svítidlo, provedení: Old brown - Satin bubbled glass.
| Původní cena | 5 032 Kč |
| Výška | 145mm |
| Zdroj | 3xE14 P45 (není součástí) |
| Průměr | 340mm |
990 Kč bez DPH
ACB 395/26, P039520NSL Dins nickel
Stropní svítidlo do koupelny, opál/nickel satin, IP44.
| Původní cena | 2 313 Kč |
| Výška | 85mm |
| Zdroj | LED 18W 3200K |
| Parametry | IP44 |
| Průměr | 260mm |
990 Kč bez DPH
Leds-C4 05-0576-Y2-E7 Xenia
Nástěnné svítidlo, provedení: Old brown/Amber glass.
| Původní cena | 3 465 Kč |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 115mm |
| Zdroj | 2xE14 (není součástí) |
999 Kč bez DPH
DEOS N802-AW.216/40.W3 BÍLÁ - komisní prodej
| Původní cena | 4 540 Kč |
| Šířka | 175mm |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 2x LED PAR30, 2x 16W, 3000K |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 120mm |
1 000 Kč bez DPH
NOVA LUCE 9586766 Melody
Stropní závěsné svítidlo z ratanu
| Původní cena | 2 811 Kč |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 420mm |
| Zdroj | LED E27 1x 12W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 300mm |
1 000 Kč bez DPH
Závěsné světlo Schmitz Rotonda 133-012-223-102 - ze showroomu
Designové závěsné svítidlo.
| Původní cena | 20 588 Kč |
| Výška | 60mm |
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 640mm |
1 000 Kč bez DPH
Závěsná lampa Patrizia Volpato LP-480/S1- ze showroomu
Stínidlo je vyrobeno ze zlatého kovu a potaženo černou krajkou.
| Původní cena | 6 235 Kč |
| Výška | 185mm |
| Zdroj | 1 x E14 (60W MAX) |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 70mm |



















