- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 20-40 z 99 produktů
Rendl 06058260005 Herstal Drop černý
Závěsné svítidlo, černé lesklé
| Výška | 360 mm |
| Zdroj | na patici E27 (LED žárovka...) |
| Průměr | 200 mm |
1 033 Kč bez DPH
LEDS 55-9791-Z5-CL Newton LED
Barva grafitová (antracitová),
krytí proti vodě IP65
| Výška | 800 mm |
| Zdroj | LED 13W 3000K |
| Průměr | 160 mm |
6 150 Kč bez DPH
LEDS 05-6421-14-14 Gamma
Nástěnná natáčecí lampička s vypínačem
Barva bílá
| Šířka | 32 mm |
| Délka | 108 mm |
| Zdroj | LED 2,2W 2700K 137 lm |
2 050 Kč bez DPH
Paul Neuhaus 2968-17 Tendo
Stropní svítidlo vhodné do koupelny, IP44.
| Původní cena | 1 716 Kč |
| Výška | 250mm |
| Zdroj | 3x G9 |
| Parametry | IP44 |
| Průměr | 210mm |
500 Kč bez DPH
STEINEL DL VARIO QUATTRO S
Barva: silver
| Původní cena | 3 214 Kč |
| Výška | 69 mm |
| Zdroj | 9,8W |
| Parametry | 1000lm |
| Průměr | 310 mm |
2 363 Kč bez DPH
Závěsná lampa LEDS C4 SP-0656-N3-B9 Recta
Dekorativní závěsná lampa.
Materiál: hliník
Délka závěsu 1,5m
| Původní cena | 6 297 Kč |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 90 mm |
| Délka | 1180 mm |
| Zdroj | 1x T16 54W/840 včetně |
| Parametry | IP20 |
2 490 Kč bez DPH
Závěsná lampa Patrizia Volpato LP-480/S1- ze showroomu
Stínidlo je vyrobeno ze zlatého kovu a potaženo černou krajkou.
| Původní cena | 6 235 Kč |
| Výška | 185mm |
| Zdroj | 1 x E14 (60W MAX) |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 70mm |
1 000 Kč bez DPH
Závěsné svítidlo Kandela Wist Ø800 - ze showroomu
Elegantní závěsné svítidlo s průměrem 800mm a šesti světelnými zdroji.
| Původní cena | 11 900 Kč |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 6 x E27 (60MAX) |
| Parametry | IP20, vnitřní průměr 400mm |
| Průměr | 800mm |
1 000 Kč bez DPH
Závěsné svítidlo Kandela Wist Ø1000 - ze showroomu
Elegantní závěsné svítidlo s průměrem 1000mm a osmi světelnými zdroji.
| Původní cena | 14 990 Kč |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 8 x E27 (60MAX) |
| Parametry | IP20, vnitřní průměr 600mm |
| Průměr | 1000mm |








