- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 20-40 z 99 produktů
Boluce 9036.003 Delta
Nástěnné svítidlo do exteriéru, IP55, barva černá.
| Původní cena | 1 590 Kč |
| Zdroj | 1x E27 |
| Parametry | IP55 |
| Průměr | 255mm |
500 Kč bez DPH
Eglo 85816 GRANADA
Svítidlo nad zrcadlo, provedení chrom/bílá.
| Původní cena | 1 690 Kč |
| Výška | 145mm |
| Délka | 295mm |
| Zdroj | vč. 2x40W G9 |
| Parametry | IP20 |
500 Kč bez DPH
Hufnagel 498011
Nástěnné svítidlo v provedení leštěná mosaz.
| Původní cena | 990 Kč |
| Výška | 100mm |
| Délka | 260mm |
| Zdroj | 1x E27 |
500 Kč bez DPH
Paul Neuhaus 2968-17 Tendo
Stropní svítidlo vhodné do koupelny, IP44.
| Původní cena | 1 716 Kč |
| Výška | 250mm |
| Zdroj | 3x G9 |
| Parametry | IP44 |
| Průměr | 210mm |
500 Kč bez DPH
ACB 16/638, A166382C
Koupelnové svítidlo, opál / chrom, IP44.
| Původní cena | 1 684 Kč |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 40mm |
| Délka | 385mm |
| Zdroj | 2x G9 |
790 Kč bez DPH
LEDS 55-9422-34-CM Xena
Venkovní zemní svítidlo vč. boxu, IP67
pojezdové (1800 kg)
Barva: šedá
| Výška | 180 mm |
| Zdroj | LED 0,5W 4000K 5 lm |
| Průměr | 130 mm |
900 Kč bez DPH
JISO ILUMINACIÓN - STROPNÍ VESTAVNÉ LED SVÍTIDLO S MIKROPRISMOU - UGR
Stropní vestavné LED svítidlo 51908-2183-90
| Šířka | 120mm |
| Výška | 24mm |
| Zdroj | LED 3000K |
| Parametry | 960lm, IP43 |
| Průměr | 120mm |
976 Kč bez DPH
EGOLUCE Nokipin Cromo EGO4176.22
Nástěnná lampa 35*26*7,5cm
Pochromovaná mosaz
| Původní cena | 5 070 Kč |
| Šířka | max 260 mm |
| Výška | 75 mm |
| Délka | 350 mm |
| Zdroj | 230V - 2x25W G9 |
| Parametry | IP 20 |
990 Kč bez DPH
SCHULLER 395472
stolní lampa
materiál: kov
barva: chrom
| Původní cena | 1 500 Kč |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 70 mm |
| Délka | 21 mm |
| Zdroj | 1x E27 max 60W |
990 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-0470-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 2 678 Kč |
| Šířka | 205mm |
| Výška | 190mm |
| Zdroj | 1x E14 (není součástí) |
990 Kč bez DPH
LEDS-C4 15-2368-Y2-B8 Grid
Stropní svítidlo, provedení: Old brown - Satin bubbled glass.
| Původní cena | 5 032 Kč |
| Výška | 145mm |
| Zdroj | 3xE14 P45 (není součástí) |
| Průměr | 340mm |
990 Kč bez DPH
Maytoni ARM004-11-W Monile
Stolní lampa s látkovým stínidlem, výška 46 cm
| Původní cena | 2 848 Kč |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 460mm |
| Zdroj | 1xE14 |
990 Kč bez DPH
ACB 395/26, P039520NSL Dins nickel
Stropní svítidlo do koupelny, opál/nickel satin, IP44.
| Původní cena | 2 313 Kč |
| Výška | 85mm |
| Zdroj | LED 18W 3200K |
| Parametry | IP44 |
| Průměr | 260mm |
990 Kč bez DPH
Leds-C4 05-0576-Y2-E7 Xenia
Nástěnné svítidlo, provedení: Old brown/Amber glass.
| Původní cena | 3 465 Kč |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 115mm |
| Zdroj | 2xE14 (není součástí) |
999 Kč bez DPH
Kanlux Bellie B/G
Závěsné svítidlo černá/ zlatá.
| Zdroj | patice E27 bez zdroje |
| Průměr | 185 mm |
1 000 Kč bez DPH
DEOS N802-AW.216/40.W3 BÍLÁ - komisní prodej
| Původní cena | 4 540 Kč |
| Šířka | 175mm |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 2x LED PAR30, 2x 16W, 3000K |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 120mm |
1 000 Kč bez DPH
NOVA LUCE 9586766 Melody
Stropní závěsné svítidlo z ratanu
| Původní cena | 2 811 Kč |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 420mm |
| Zdroj | LED E27 1x 12W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 300mm |
1 000 Kč bez DPH
EGLO - stojací zářivková lampa, matný nikl
Stojací zářivková lampa 86796
| Původní cena | 6 153 Kč |
| Výška | 1525mm |
| Zdroj | 1x 54W |
1 000 Kč bez DPH
Závěsné světlo Schmitz Rotonda 133-012-223-102 - ze showroomu
Designové závěsné svítidlo.
| Původní cena | 20 588 Kč |
| Výška | 60mm |
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 640mm |
1 000 Kč bez DPH
Závěsná lampa Patrizia Volpato LP-480/S1- ze showroomu
Stínidlo je vyrobeno ze zlatého kovu a potaženo černou krajkou.
| Původní cena | 6 235 Kč |
| Výška | 185mm |
| Zdroj | 1 x E14 (60W MAX) |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 70mm |



















