- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 40-60 z 99 produktů
ACB Kansas A202520N
Nástěnné venkovní svítidlo ACB Kansas.
| Původní cena | 2 298 Kč |
| Šířka | 235mm |
| Výška | 54mm |
| Délka | 100mm |
| Zdroj | LED 2x5,5W 3000K 800lm |
| Parametry | CRI90 CL.I IP54 |
1 609 Kč bez DPH
ACB 3234/50 Sky Box
Přisazené svítidlo, nízká výška
Barva bílá
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 40 mm |
| Délka | 500 mm |
| Zdroj | LED 38W 4000K 3123 lm |
1 571 Kč bez DPH
LODES - A-TUBE SMALL - matná černá barva
Stropní přisazené svítidlo
barva: matná černá
| Původní cena | 4 060 Kč |
| Výška | 300mm |
| Zdroj | 1 x GU10 (ø50) max. 40W |
| Parametry | IP20, 0,8kg |
| Průměr | 60mm |
1 500 Kč bez DPH
STEINHAUER nástěnná lampa 1481ST+K11130S
Nástěnná lampa Steinhauer
| Původní cena | 7 444 Kč |
| Šířka | 130-175cm |
| Výška | 145cm |
| Zdroj | patice E27 |
| Parametry | Max 60W; 3,5kg, |
1 500 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 120cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 5 200 Kč |
| Délka | 1200 mm |
| Průměr | 150mm |
1 500 Kč bez DPH
HALLA - LINA 60; vestavné lineární svítidlo, bílé
| Původní cena | 5 299 Kč |
| Šířka | 76mm |
| Výška | 67mm |
| Délka | 1143mm |
| Zdroj | LED MODUL |
| Parametry | 16,6W, 2030lm, 3000K, opálový difuzor, ON/OFF |
1 500 Kč bez DPH
LEDS-C4 00-2872-78-M2 Clear
Závěsné svítidlo, provedení: bílá lesklá
| Původní cena | 3 925 Kč |
| Zdroj | E27/PAR-20 Max 50W |
1 490 Kč bez DPH
JISO ILUMINACIÓN - stropní vestavné LED svítidlo s mikroprismou - UGR
Stropní vestavné LED svítidlo 51922-2183-90.
| Šířka | 200mm |
| Výška | 24mm |
| Zdroj | LED 3000K |
| Parametry | 1455lm, IP43 |
| Průměr | 200mm |
1 455 Kč bez DPH
ACB 3234/40 Sky Box
Přisazené svítidlo, nízká výška
Barva bílá
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 40 mm |
| Délka | 400 mm |
| Zdroj | LED 36W 4000K 2900 lm |
1 377 Kč bez DPH
ACB 16/3730-45 Menorca
Nástěnné svítidlo,
krytí proti vodě IP44
Barva bílá
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 60 mm |
| Délka | 140 mm |
| Zdroj | LED 12W 4000K 1480 lm |
1 299 Kč bez DPH
RENDL - závěsné svítidlo FANCY 50/30 - kouřová fólie
Dekorativní závěsné svítidlo se stínidlem z kouřové fólie.
| Původní cena | 3 595 Kč |
| Výška | 300 mm |
| Zdroj | LED E27 15W |
| Průměr | 500 mm |
1 260 Kč bez DPH
Rendl Fangio černé, R12060
Černý natáčecí reflektor do tříokruhové lišty.
| Výška | 240 mm |
| Délka | 187 mm |
| Zdroj | LED 25W 3000K 2200 lm 36° |
| Průměr | 82 mm |
1 252 Kč bez DPH
REDO MARINA 90158
LED Venkovní stropní svítidlo MARINA
Materiál: Plast
Barva: Antracit
| Původní cena | 1 980 Kč |
| Šířka | 296 mm |
| Výška | 78 mm |
| Délka | 296 mm |
| Zdroj | 1xLED/16W/230V |
| Parametry | 3000K, 954 lm, IP65 |
1 190 Kč bez DPH
FORLIGHT - Icon Square PX-0357-NEG
| Šířka | 80mm |
| Výška | 80mm |
| Délka | 71mm |
| Parametry | 3,3W, 228lm (real 61lm), IP65 |
1 105 Kč bez DPH
LEDS 05-4378-21-M1
Nástěnné koupelnové svítidlo Toilet Q. Chrom, difuzor polykarbonát opál.
| Šířka | 880 mm |
| Výška | 40 mm |
| Délka | 75 mm |
| Zdroj | 1x zářivka 21W T5 |
| Parametry | IP44 |
1 090 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-3662-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 2 793 Kč |
| Šířka | 210mm |
| Výška | 210mm |
| Zdroj | 1xE27 (není součástí) |
1 089 Kč bez DPH
Rendl 06058260005 Herstal Drop černý
Závěsné svítidlo, černé lesklé
| Výška | 360 mm |
| Zdroj | na patici E27 (LED žárovka...) |
| Průměr | 200 mm |
1 033 Kč bez DPH
Kanlux Bellie B/G
Závěsné svítidlo černá/ zlatá.
| Zdroj | patice E27 bez zdroje |
| Průměr | 185 mm |
1 000 Kč bez DPH
DEOS N802-AW.216/40.W3 BÍLÁ - komisní prodej
| Původní cena | 4 540 Kč |
| Šířka | 175mm |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 2x LED PAR30, 2x 16W, 3000K |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 120mm |
1 000 Kč bez DPH
NOVA LUCE 9586766 Melody
Stropní závěsné svítidlo z ratanu
| Původní cena | 2 811 Kč |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 420mm |
| Zdroj | LED E27 1x 12W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 300mm |



















