- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 20-40 z 55 produktů
OLÉ by FM - stropní látkové svítidlo Block 20010/30
Stropní/nástěnné svítidlo s látkovým potahem.
Omyvatelná strečová látka.
| Původní cena | 4 013 Kč |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 300mm |
| Délka | 300mm |
| Zdroj | E27 LED 2x15W Ø6cm |
| Parametry | IP20 |
1 900 Kč bez DPH
OLÉ BY FM - STROPNÍ LÁTKOVÉ SVÍTIDLO BLOCK 20010/50
Stropní/nástěnné svítidlo s látkovým potahem.
Omyvatelná strečová látka.
| Původní cena | 6 178 Kč |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 400mm |
| Délka | 500mm |
| Zdroj | E27 LED 4x15W Ø6cm |
| Parametry | IP20 |
1 900 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 230cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 7 020 Kč |
| Délka | 2300mm |
| Průměr | 150mm |
1 900 Kč bez DPH
ACB Kansas A202520N
Nástěnné venkovní svítidlo ACB Kansas.
| Původní cena | 2 298 Kč |
| Šířka | 235mm |
| Výška | 54mm |
| Délka | 100mm |
| Zdroj | LED 2x5,5W 3000K 800lm |
| Parametry | CRI90 CL.I IP54 |
1 609 Kč bez DPH
LODES - A-TUBE SMALL - matná černá barva
Stropní přisazené svítidlo
barva: matná černá
| Původní cena | 4 060 Kč |
| Výška | 300mm |
| Zdroj | 1 x GU10 (ø50) max. 40W |
| Parametry | IP20, 0,8kg |
| Průměr | 60mm |
1 500 Kč bez DPH
STEINHAUER nástěnná lampa 1481ST+K11130S
Nástěnná lampa Steinhauer
| Původní cena | 7 444 Kč |
| Šířka | 130-175cm |
| Výška | 145cm |
| Zdroj | patice E27 |
| Parametry | Max 60W; 3,5kg, |
1 500 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 120cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 5 200 Kč |
| Délka | 1200 mm |
| Průměr | 150mm |
1 500 Kč bez DPH
HALLA - LINA 60; vestavné lineární svítidlo, bílé
| Původní cena | 5 299 Kč |
| Šířka | 76mm |
| Výška | 67mm |
| Délka | 1143mm |
| Zdroj | LED MODUL |
| Parametry | 16,6W, 2030lm, 3000K, opálový difuzor, ON/OFF |
1 500 Kč bez DPH
JISO ILUMINACIÓN - stropní vestavné LED svítidlo s mikroprismou - UGR
Stropní vestavné LED svítidlo 51922-2183-90.
| Šířka | 200mm |
| Výška | 24mm |
| Zdroj | LED 3000K |
| Parametry | 1455lm, IP43 |
| Průměr | 200mm |
1 455 Kč bez DPH
RENDL - závěsné svítidlo FANCY 50/30 - kouřová fólie
Dekorativní závěsné svítidlo se stínidlem z kouřové fólie.
| Původní cena | 3 595 Kč |
| Výška | 300 mm |
| Zdroj | LED E27 15W |
| Průměr | 500 mm |
1 260 Kč bez DPH
REDO MARINA 90158
LED Venkovní stropní svítidlo MARINA
Materiál: Plast
Barva: Antracit
| Původní cena | 1 980 Kč |
| Šířka | 296 mm |
| Výška | 78 mm |
| Délka | 296 mm |
| Zdroj | 1xLED/16W/230V |
| Parametry | 3000K, 954 lm, IP65 |
1 190 Kč bez DPH
FORLIGHT - Icon Square PX-0357-NEG
| Šířka | 80mm |
| Výška | 80mm |
| Délka | 71mm |
| Parametry | 3,3W, 228lm (real 61lm), IP65 |
1 105 Kč bez DPH
DEOS N802-AW.216/40.W3 BÍLÁ - komisní prodej
| Původní cena | 4 540 Kč |
| Šířka | 175mm |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 2x LED PAR30, 2x 16W, 3000K |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 120mm |
1 000 Kč bez DPH
NOVA LUCE 9586766 Melody
Stropní závěsné svítidlo z ratanu
| Původní cena | 2 811 Kč |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 420mm |
| Zdroj | LED E27 1x 12W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 300mm |
1 000 Kč bez DPH
EGLO - stojací zářivková lampa, matný nikl
Stojací zářivková lampa 86796
| Původní cena | 6 153 Kč |
| Výška | 1525mm |
| Zdroj | 1x 54W |
1 000 Kč bez DPH
Závěsné světlo Schmitz Rotonda 133-012-223-102 - ze showroomu
Designové závěsné svítidlo.
| Původní cena | 20 588 Kč |
| Výška | 60mm |
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 640mm |
1 000 Kč bez DPH
Závěsná lampa Patrizia Volpato LP-480/S1- ze showroomu
Stínidlo je vyrobeno ze zlatého kovu a potaženo černou krajkou.
| Původní cena | 6 235 Kč |
| Výška | 185mm |
| Zdroj | 1 x E14 (60W MAX) |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 70mm |
1 000 Kč bez DPH
Stropní svítidlo Patrizia Volpato LP-510/PL50 Sphere gold - ze showroomu
Stropní svítidlo z kolekce Sfera.
Barva: zlatá
| Původní cena | 1 Kč |
| Šířka | 420mm |
| Výška | 180mm |
| Délka | 520mm |
| Zdroj | 6 x G9 (75W MAX) |
| Parametry | IP20 |
1 000 Kč bez DPH
Závěsné svítidlo Kandela Wist Ø800 - ze showroomu
Elegantní závěsné svítidlo s průměrem 800mm a šesti světelnými zdroji.
| Původní cena | 11 900 Kč |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 6 x E27 (60MAX) |
| Parametry | IP20, vnitřní průměr 400mm |
| Průměr | 800mm |
1 000 Kč bez DPH
Maytoni ARM004-11-W Monile
Stolní lampa s látkovým stínidlem, výška 46 cm
| Původní cena | 2 848 Kč |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 460mm |
| Zdroj | 1xE14 |



















