- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 0-20 z 53 produktů
HYGGE závěsná lampa B77.0087.02.830 AL
Závěsná lampa
barva černá/satin kryt
DALI/PUSH
| Výška | 77 mm |
| Zdroj | LED 35W |
| Parametry | 3000K, 4477lm |
| Průměr | 858 mm |
13 240 Kč bez DPH
Flexxica Ribbon XL černé, stmivatelné DALI - komisní prodej
Stínidlo látkové proužky, černé
Přímo/ nepřímé svícení
Cca 1 rok používáno, plně funkční, nepoškozené jako nové,
ještě cca 1 rok v záruce
| Původní cena | 61 422 Kč |
| Výška | 245mm |
| Zdroj | LED 30W, 3000K, 3100lm |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | vnější Ø 1100mm, vnitřní 510mm |
45 000 Kč bez DPH
DEOS N802-AW.216/40.W3 BÍLÁ - komisní prodej
| Původní cena | 4 540 Kč |
| Šířka | 175mm |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 2x LED PAR30, 2x 16W, 3000K |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 120mm |
1 000 Kč bez DPH
MAYTONI MOD267-PL-01-B
barva: černá
| Původní cena | 1 024 Kč |
| Výška | MIN 320mm, MAX 1330mm |
| Zdroj | 1xE14 40W |
| Průměr | 120mm |
290 Kč bez DPH
EGOLUCE Nokipin Cromo EGO4176.22
Nástěnná lampa 35*26*7,5cm
Pochromovaná mosaz
| Původní cena | 5 070 Kč |
| Šířka | max 260 mm |
| Výška | 75 mm |
| Délka | 350 mm |
| Zdroj | 230V - 2x25W G9 |
| Parametry | IP 20 |
990 Kč bez DPH
BEGA LIMBURG 5254
Barva černá
Opálové sklo, černé
| Původní cena | 5 187 Kč |
| Výška | 225 mm (2000 mm včetně závěsu) |
| Zdroj | 1 C 35, E14 |
| Parametry | 40W, 400lm |
| Průměr | 115 mm |
1 890 Kč bez DPH
Stropní svítidlo Patrizia Volpato LP-510/PL50 Sphere gold - ze showroomu
Stropní svítidlo z kolekce Sfera.
Barva: zlatá
| Původní cena | 1 Kč |
| Šířka | 420mm |
| Výška | 180mm |
| Délka | 520mm |
| Zdroj | 6 x G9 (75W MAX) |
| Parametry | IP20 |
1 000 Kč bez DPH
Paul Neuhaus 2968-17 Tendo
Stropní svítidlo vhodné do koupelny, IP44.
| Původní cena | 1 716 Kč |
| Výška | 250mm |
| Zdroj | 3x G9 |
| Parametry | IP44 |
| Průměr | 210mm |
500 Kč bez DPH
Závěsná lampa LEDS C4 SP-0656-N3-B9 Recta
Dekorativní závěsná lampa.
Materiál: hliník
Délka závěsu 1,5m
| Původní cena | 6 297 Kč |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 90 mm |
| Délka | 1180 mm |
| Zdroj | 1x T16 54W/840 včetně |
| Parametry | IP20 |
2 490 Kč bez DPH
Závěsná lampa Patrizia Volpato LP-480/S1- ze showroomu
Stínidlo je vyrobeno ze zlatého kovu a potaženo černou krajkou.
| Původní cena | 6 235 Kč |
| Výška | 185mm |
| Zdroj | 1 x E14 (60W MAX) |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 70mm |
1 000 Kč bez DPH
Závěsné svítidlo Kandela Wist Ø800 - ze showroomu
Elegantní závěsné svítidlo s průměrem 800mm a šesti světelnými zdroji.
| Původní cena | 11 900 Kč |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 6 x E27 (60MAX) |
| Parametry | IP20, vnitřní průměr 400mm |
| Průměr | 800mm |
1 000 Kč bez DPH
Závěsné svítidlo Kandela Wist Ø1000 - ze showroomu
Elegantní závěsné svítidlo s průměrem 1000mm a osmi světelnými zdroji.
| Původní cena | 14 990 Kč |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 8 x E27 (60MAX) |
| Parametry | IP20, vnitřní průměr 600mm |
| Průměr | 1000mm |
2 000 Kč bez DPH
Závěsné světlo Schmitz Rotonda 133-012-223-102 - ze showroomu
Designové závěsné svítidlo.
| Původní cena | 20 588 Kč |
| Výška | 60mm |
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 640mm |
1 000 Kč bez DPH
Hufnagel 498011
Nástěnné svítidlo v provedení leštěná mosaz.
| Původní cena | 990 Kč |
| Výška | 100mm |
| Délka | 260mm |
| Zdroj | 1x E27 |
500 Kč bez DPH
ACB 395/26, P039520NSL Dins nickel
Stropní svítidlo do koupelny, opál/nickel satin, IP44.
| Původní cena | 2 313 Kč |
| Výška | 85mm |
| Zdroj | LED 18W 3200K |
| Parametry | IP44 |
| Průměr | 260mm |
990 Kč bez DPH
NOVA LUCE - Ovvio 42108003
| Původní cena | 8 514 Kč |
| Výška | H1:50cm H2: 205cm |
| Zdroj | LED E27 1x12W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 50cm |
3 990 Kč bez DPH
ACB 16/739 antique brass, bez vypínače
Nástěnná čtecí lampička, bez vypínače, provedení antique brass.
| Původní cena | 1 820 Kč |
| Výška | 90-270mm |
| Zdroj | LED 3W 3200K |
| Průměr | 80mm |
490 Kč bez DPH
ACB 16/60 antique brass
Nástěnné svítidlo, provedení antique brass / opál sklo.
| Původní cena | 966 Kč |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 165mm |
| Délka | 300mm |
| Zdroj | 1x E27 |
299 Kč bez DPH
Paul Neuhaus 6408-11 Arcarrdia
Nástěnná lampička, staromosaz/opál sklo.
| Původní cena | 699 Kč |
| Délka | 200mm |
| Zdroj | 1 x 28W G9 |
| Průměr | 50mm |
199 Kč bez DPH
ACB 398/23
Stropní svítidlo, opál/acid glass.
| Původní cena | 879 Kč |
| Šířka | 230mm |
| Výška | 70mm |
| Délka | 230mm |
| Zdroj | 2x E27 |



















