- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 0-8 z 8 produktů
FLOS OUTDOOR - PERSEO FA52511306 Grey, použitý
Venkovní nastavitelný nástěnný reflektor se skleněným difuzorem.
| Původní cena | 21 196 Kč |
| Šířka | 245mm |
| Výška | 100mm (40mm) |
| Délka | 422mm (330mm) |
| Zdroj | LED source |
| Parametry | 48W - 2834lm - 3000K - CRI> 80, IP65 |
15 000 Kč bez DPH
BEGA 33386 K3
Barva: graphite
Materiál: odlévaný hliník
Váha: 5,4kg
| Původní cena | 20 968 Kč |
| Šířka | 220mm |
| Výška | 125mm |
| Délka | 320mm |
| Zdroj | LED 34W, 320-240V |
| Parametry | IP65, 4415lm, DALI |
5 000 Kč bez DPH
LEDS AFRODITA TECH 05-E081-Z5-CL
Materiál: hliník
Barva: Urban grey
Difuzor: sklo
| Původní cena | 4 851 Kč |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 120 mm |
| Délka | 120 mm |
| Zdroj | LED 6W |
| Parametry | IP65, 3000k |
2 890 Kč bez DPH
ACB Kansas A202520N
Nástěnné venkovní svítidlo ACB Kansas.
| Původní cena | 2 298 Kč |
| Šířka | 235mm |
| Výška | 54mm |
| Délka | 100mm |
| Zdroj | LED 2x5,5W 3000K 800lm |
| Parametry | CRI90 CL.I IP54 |
1 609 Kč bez DPH
Zambelis E229
Exteriérové vestavné svítidlo, IP65, antracit.
| Původní cena | 822 Kč |
| Výška | 80mm |
| Délka | 230mm |
| Zdroj | LED 3W 3000K 132lm |
| Parametry | IP65 |
500 Kč bez DPH
Boluce 9036.003 Delta
Nástěnné svítidlo do exteriéru, IP55, barva černá.
| Původní cena | 1 590 Kč |
| Zdroj | 1x E27 |
| Parametry | IP55 |
| Průměr | 255mm |
500 Kč bez DPH
Leds 05-8715-05-37 Olimpo
Nástěnné svítidlo Olimpo. Mareriál aluminium, barva hnědá, skleněný difuzor.
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 470 mm |
| Délka | 290 mm |
| Zdroj | 1x E27, max. 100W |
| Parametry | IP23 |
490 Kč bez DPH
DELTA 145 PŘISAZENÁ venkovní světlo
Nástěnné venkovní svítidlo pro úsporný zdroj GX53 s prostorovým svícením.
| Šířka | 142mm |
| Výška | 53mm |
| Délka | 142mm |
| Zdroj | 230V GX53 9W |
| Parametry | IP54 |







