- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 0-20 z 53 produktů
Flexxica Ribbon XL černé, stmivatelné DALI - komisní prodej
Stínidlo látkové proužky, černé
Přímo/ nepřímé svícení
Cca 1 rok používáno, plně funkční, nepoškozené jako nové,
ještě cca 1 rok v záruce
| Původní cena | 61 422 Kč |
| Výška | 245mm |
| Zdroj | LED 30W, 3000K, 3100lm |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | vnější Ø 1100mm, vnitřní 510mm |
45 000 Kč bez DPH
FLOS - Super Line Down 03.9510.ET Brushed Brass
Flos Super Line Down + stropní DALI rozeta (brushed brass)
| Původní cena | 27 769 Kč |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 25 mm |
| Délka | 1500 mm |
| Zdroj | LED - Top LED - 38.6W |
| Parametry | 3571lm - 3000K - CRI> 90 - Beam° 76 |
15 273 Kč bez DPH
REDO 01-1953, pouze ON/OFF
Materiál: akrylát, hliník
Barva: černá
| Původní cena | 28 857 Kč |
| Výška | 2000mm |
| Zdroj | integrovaný LED zdroj |
| Parametry | 9142lm, 3000K, 40,5W+68W, IP20, CRI 80 |
| Průměr | Ø1000mm + Ø600mm |
13 990 Kč bez DPH
HYGGE závěsná lampa B77.0087.02.830 AL
Závěsná lampa
barva černá/satin kryt
DALI/PUSH
| Výška | 77 mm |
| Zdroj | LED 35W |
| Parametry | 3000K, 4477lm |
| Průměr | 858 mm |
13 240 Kč bez DPH
LODES KELLY MEDIUM DOME 60
| Původní cena | 21 560 Kč |
| Zdroj | 3x E27 |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 600 mm |
8 999 Kč bez DPH
Tom Dixon - Beat Stout Pendant Brass
Závěsné svítidlo, provedení zlatá mosaz, černá rozeta, černý textilní kabel.
| Původní cena | 20 000 Kč |
| Šířka | 524 mm |
| Výška | 524 mm |
| Délka | závěs 2500 mm |
| Zdroj | 1x42W E27 (není součástí) |
8 990 Kč bez DPH
LODES JIM BELL 16921 6500, Matte Champagne
JIM BELL závěstné svítidlo
Barva: Matte Champagne
| Původní cena | 9 425 Kč |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 330 mm |
| Zdroj | E27 A60 LED " 1x Max 25 W |
| Parametry | IP20, 1,90kg |
| Průměr | 280 mm |
7 490 Kč bez DPH
ACB DILGA P345020NDT závěsná
DILGA závěsná- černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
6 400 Kč bez DPH
ACB DILGA C345020NDT přisazená
DILGA přisazená - černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
5 700 Kč bez DPH
OLE BY FM - POT 24810/60 - E27 / ČERNÁ
Stropní závěsné svítidlo.
Možnost přisazené montáže.
Barva: černá mat.
Materiál: kov a akryl.
Opálový difuzor, matný.
| Původní cena | 11 971 Kč |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 140mm |
| Délka | 570mm |
| Zdroj | 4x E27 |
4 990 Kč bez DPH
NOVA LUCE - Ovvio 42108003
| Původní cena | 8 514 Kč |
| Výška | H1:50cm H2: 205cm |
| Zdroj | LED E27 1x12W |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 50cm |
3 990 Kč bez DPH
ASTRO EDGE 560 nástěnné LED svítidlo
Astro nástěnné svítidlo bílé, LED 14W, 3000K - teplá bílá.
| Původní cena | 16 926 Kč |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 206 mm |
| Délka | 562 mm |
| Zdroj | 1x LED 14 W, 396lm |
| Parametry | IP20 |
3 500 Kč bez DPH
LODES - A-TUBE MEDIUM - MATNÁ ČERNÁ BARVA
Stropní přisazené svítidlo
Barva: matná černá
| Původní cena | 6 380 Kč |
| Výška | 600mm |
| Zdroj | 1 x GU10 (ø50) max. 40W |
| Parametry | IP20; 0,9kg |
| Průměr | 60mm |
2 600 Kč bez DPH
Leds-C4 05-0836-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 6 651 Kč |
| Šířka | 260mm |
| Výška | 400mm |
| Zdroj | 2x E14 (není součástí) |
2 526 Kč bez DPH
Závěsná lampa LEDS C4 SP-0656-N3-B9 Recta
Dekorativní závěsná lampa.
Materiál: hliník
Délka závěsu 1,5m
| Původní cena | 6 297 Kč |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 90 mm |
| Délka | 1180 mm |
| Zdroj | 1x T16 54W/840 včetně |
| Parametry | IP20 |
2 490 Kč bez DPH
COMPOLUX 922074/07/L31 LED DISK 360
Designové minimalistické interiérové stropní svítidlo, barva černá.
| Původní cena | 3 594 Kč |
| Výška | 75mm |
| Zdroj | LED 21W 3000K 2500lm |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 360mm |
2 156 Kč bez DPH
Závěsné svítidlo Kandela Wist Ø1000 - ze showroomu
Elegantní závěsné svítidlo s průměrem 1000mm a osmi světelnými zdroji.
| Původní cena | 14 990 Kč |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 8 x E27 (60MAX) |
| Parametry | IP20, vnitřní průměr 600mm |
| Průměr | 1000mm |
2 000 Kč bez DPH
LODES - BEETLE MEDIUM 60° CUBE
Nástěnné / stropní přisazené svítidlo
| Původní cena | 5 390 Kč |
| Šířka | 13cm |
| Výška | 13cm |
| Délka | 30,2cm (27,6cm) |
| Zdroj | LED 17W, 1800lm |
| Parametry | 3000K, IP40, CRI92, 0,97kg |
1 990 Kč bez DPH
OLÉ by FM - stropní látkové svítidlo Block 20010/30
Stropní/nástěnné svítidlo s látkovým potahem.
Omyvatelná strečová látka.
| Původní cena | 4 013 Kč |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 300mm |
| Délka | 300mm |
| Zdroj | E27 LED 2x15W Ø6cm |
| Parametry | IP20 |



















