- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 20-40 z 55 produktů
ACB 16/638, A166382C
Koupelnové svítidlo, opál / chrom, IP44.
| Původní cena | 1 684 Kč |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 40mm |
| Délka | 385mm |
| Zdroj | 2x G9 |
790 Kč bez DPH
Paul Neuhaus 6408-11 Arcarrdia
Nástěnná lampička, staromosaz/opál sklo.
| Původní cena | 699 Kč |
| Délka | 200mm |
| Zdroj | 1 x 28W G9 |
| Průměr | 50mm |
199 Kč bez DPH
Maytoni ARM004-11-W Monile
Stolní lampa s látkovým stínidlem, výška 46 cm
| Původní cena | 2 848 Kč |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 460mm |
| Zdroj | 1xE14 |
990 Kč bez DPH
ACB 398/23
Stropní svítidlo, opál/acid glass.
| Původní cena | 879 Kč |
| Šířka | 230mm |
| Výška | 70mm |
| Délka | 230mm |
| Zdroj | 2x E27 |
399 Kč bez DPH
Boluce 9036.003 Delta
Nástěnné svítidlo do exteriéru, IP55, barva černá.
| Původní cena | 1 590 Kč |
| Zdroj | 1x E27 |
| Parametry | IP55 |
| Průměr | 255mm |
500 Kč bez DPH
LEDS-C4 GEA 15-9563-34-37
Barva těla svítidla: šedá
Barva stínitka: bílá
Materiál těla svítidla: hliník
Materiál stínítka: sklo
| Původní cena | 8 202 Kč |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 90 mm |
| Délka | 1250 mm |
| Zdroj | 1X T5 54W |
| Parametry | IP54 |
500 Kč bez DPH
LEDS-C4 ABERDEEN 337-AL
Stolní lampa Aberdeen 337-AL
Materiál: Metal, PVC
Barva: Chrom, bílá
| Původní cena | 5 402 Kč |
| Výška | 1600 mm |
| Zdroj | E27 PAR30, 1x75W |
| Průměr | 140 mm |
500 Kč bez DPH
OLE BY FM - POT 24810/60 - E27 / ČERNÁ
Stropní závěsné svítidlo.
Možnost přisazené montáže.
Barva: černá mat.
Materiál: kov a akryl.
Opálový difuzor, matný.
| Původní cena | 11 971 Kč |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 140mm |
| Délka | 570mm |
| Zdroj | 4x E27 |
4 990 Kč bez DPH
FLOS OUTDOOR - PERSEO FA52511306 Grey, použitý
Venkovní nastavitelný nástěnný reflektor se skleněným difuzorem.
| Původní cena | 21 196 Kč |
| Šířka | 245mm |
| Výška | 100mm (40mm) |
| Délka | 422mm (330mm) |
| Zdroj | LED source |
| Parametry | 48W - 2834lm - 3000K - CRI> 80, IP65 |
15 000 Kč bez DPH
STEINHAUER nástěnná lampa 1481ST+K11130S
Nástěnná lampa Steinhauer
| Původní cena | 7 444 Kč |
| Šířka | 130-175cm |
| Výška | 145cm |
| Zdroj | patice E27 |
| Parametry | Max 60W; 3,5kg, |
1 500 Kč bez DPH
ARTEMIDE - Tolomeo Micro - A011800, šedá
Stolní lampa šedé barvy / chromové barvy.
| Původní cena | 7 635 Kč |
| Výška | 730mm |
| Délka | 690mm |
| Zdroj | 1x E14, max 60W |
| Parametry | IP20, 2,38kg |
| Průměr | 170mm |
4 999 Kč bez DPH
ACB 3642/3L C364230B Samoa
Závěsné svítidlo, kov/bílá.
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Délka | 800 mm |
| Zdroj | LED 24W 3200K |
2 106 Kč bez DPH
REDO 01-1953, pouze ON/OFF
Materiál: akrylát, hliník
Barva: černá
| Původní cena | 28 857 Kč |
| Výška | 2000mm |
| Zdroj | integrovaný LED zdroj |
| Parametry | 9142lm, 3000K, 40,5W+68W, IP20, CRI 80 |
| Průměr | Ø1000mm + Ø600mm |
13 990 Kč bez DPH
ACB DILGA P345020NDT závěsná
DILGA závěsná- černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
6 400 Kč bez DPH
ACB DILGA C345020NDT přisazená
DILGA přisazená - černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
5 700 Kč bez DPH
FLOS - Super Line Down 03.9510.ET Brushed Brass
Flos Super Line Down + stropní DALI rozeta (brushed brass)
| Původní cena | 27 769 Kč |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 25 mm |
| Délka | 1500 mm |
| Zdroj | LED - Top LED - 38.6W |
| Parametry | 3571lm - 3000K - CRI> 90 - Beam° 76 |
15 273 Kč bez DPH
HALLA - LINA 60; vestavné lineární svítidlo, bílé
| Původní cena | 5 299 Kč |
| Šířka | 76mm |
| Výška | 67mm |
| Délka | 1143mm |
| Zdroj | LED MODUL |
| Parametry | 16,6W, 2030lm, 3000K, opálový difuzor, ON/OFF |
1 500 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 230cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 7 020 Kč |
| Délka | 2300mm |
| Průměr | 150mm |
1 900 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 120cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 5 200 Kč |
| Délka | 1200 mm |
| Průměr | 150mm |
1 500 Kč bez DPH
DELTA 145 PŘISAZENÁ venkovní světlo
Nástěnné venkovní svítidlo pro úsporný zdroj GX53 s prostorovým svícením.
| Šířka | 142mm |
| Výška | 53mm |
| Délka | 142mm |
| Zdroj | 230V GX53 9W |
| Parametry | IP54 |



















