- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 20-40 z 53 produktů
COMPOLUX 922074/07/L31 LED DISK 360
Designové minimalistické interiérové stropní svítidlo, barva černá.
| Původní cena | 3 594 Kč |
| Výška | 75mm |
| Zdroj | LED 21W 3000K 2500lm |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 360mm |
2 156 Kč bez DPH
LEDS-C4 GEA 15-9563-34-37
Barva těla svítidla: šedá
Barva stínitka: bílá
Materiál těla svítidla: hliník
Materiál stínítka: sklo
| Původní cena | 8 202 Kč |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 90 mm |
| Délka | 1250 mm |
| Zdroj | 1X T5 54W |
| Parametry | IP54 |
500 Kč bez DPH
LEDS-C4 90-2903-14-00 Ges Recessed
Vestavné sádrové svítidlo, výřezný otvor 210x210mm.
| Původní cena | 860 Kč |
| Zdroj | 1x GU10 (není součástí) |
390 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-0470-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 2 678 Kč |
| Šířka | 205mm |
| Výška | 190mm |
| Zdroj | 1x E14 (není součástí) |
990 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-2820-81-81 Bristol
Nástěnná čtecí lampička, provedení: Steel Satin Nickel, bez stínidla
| Původní cena | 4 623 Kč |
| Zdroj | 1x60W E27 + LED 3W 3000K 182lm |
500 Kč bez DPH
LEDS-C4 15-2368-Y2-B8 Grid
Stropní svítidlo, provedení: Old brown - Satin bubbled glass.
| Původní cena | 5 032 Kč |
| Výška | 145mm |
| Zdroj | 3xE14 P45 (není součástí) |
| Průměr | 340mm |
990 Kč bez DPH
OLE BY FM - POT 24810/60 - E27 / ČERNÁ
Stropní závěsné svítidlo.
Možnost přisazené montáže.
Barva: černá mat.
Materiál: kov a akryl.
Opálový difuzor, matný.
| Původní cena | 11 971 Kč |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 140mm |
| Délka | 570mm |
| Zdroj | 4x E27 |
4 990 Kč bez DPH
Leds-C4 15-4695-20-M1 Florencia
Stropní svítidlo, látkový širm, provedení: beige
| Původní cena | 4 171 Kč |
| Zdroj | 2 x E27 Max. 40W |
| Průměr | 400mm |
1 731 Kč bez DPH
STEINHAUER nástěnná lampa 1481ST+K11130S
Nástěnná lampa Steinhauer
| Původní cena | 7 444 Kč |
| Šířka | 130-175cm |
| Výška | 145cm |
| Zdroj | patice E27 |
| Parametry | Max 60W; 3,5kg, |
1 500 Kč bez DPH
Leds-C4 05-0576-Y2-E7 Xenia
Nástěnné svítidlo, provedení: Old brown/Amber glass.
| Původní cena | 3 465 Kč |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 115mm |
| Zdroj | 2xE14 (není součástí) |
999 Kč bez DPH
Leds-C4 05-0836-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 6 651 Kč |
| Šířka | 260mm |
| Výška | 400mm |
| Zdroj | 2x E14 (není součástí) |
2 526 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-3662-14-55 Alabaster
Nástěnné svítidlo, provedení: Alabastr
| Původní cena | 2 793 Kč |
| Šířka | 210mm |
| Výška | 210mm |
| Zdroj | 1xE27 (není součástí) |
1 089 Kč bez DPH
REDO 01-1953, pouze ON/OFF
Materiál: akrylát, hliník
Barva: černá
| Původní cena | 28 857 Kč |
| Výška | 2000mm |
| Zdroj | integrovaný LED zdroj |
| Parametry | 9142lm, 3000K, 40,5W+68W, IP20, CRI 80 |
| Průměr | Ø1000mm + Ø600mm |
13 990 Kč bez DPH
ACB DILGA P345020NDT závěsná
DILGA závěsná- černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
6 400 Kč bez DPH
ACB DILGA C345020NDT přisazená
DILGA přisazená - černá, Triac
Použité - svítidla byla cca rok namontovaná
Bez originálního balení
Výroba ukončena
| Zdroj | LED 48W |
| Parametry | LED 48W 3000K 3730lm |
| Průměr | 600 mm |
5 700 Kč bez DPH
FLOS - Super Line Down 03.9510.ET Brushed Brass
Flos Super Line Down + stropní DALI rozeta (brushed brass)
| Původní cena | 27 769 Kč |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 25 mm |
| Délka | 1500 mm |
| Zdroj | LED - Top LED - 38.6W |
| Parametry | 3571lm - 3000K - CRI> 90 - Beam° 76 |
15 273 Kč bez DPH
HALLA - LINA 60; vestavné lineární svítidlo, bílé
| Původní cena | 5 299 Kč |
| Šířka | 76mm |
| Výška | 67mm |
| Délka | 1143mm |
| Zdroj | LED MODUL |
| Parametry | 16,6W, 2030lm, 3000K, opálový difuzor, ON/OFF |
1 500 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 230cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 7 020 Kč |
| Délka | 2300mm |
| Průměr | 150mm |
1 900 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 120cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 5 200 Kč |
| Délka | 1200 mm |
| Průměr | 150mm |
1 500 Kč bez DPH
LODES JIM BELL 16921 6500, Matte Champagne
JIM BELL závěstné svítidlo
Barva: Matte Champagne
| Původní cena | 9 425 Kč |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 330 mm |
| Zdroj | E27 A60 LED " 1x Max 25 W |
| Parametry | IP20, 1,90kg |
| Průměr | 280 mm |



















