- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 40-60 z 82 produktů
ACB 3234/40 Sky Box
Přisazené svítidlo, nízká výška
Barva bílá
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 40 mm |
| Délka | 400 mm |
| Zdroj | LED 36W 4000K 2900 lm |
1 377 Kč bez DPH
JISO ILUMINACIÓN - stropní vestavné LED svítidlo s mikroprismou - UGR
Stropní vestavné LED svítidlo 51922-2183-90.
| Šířka | 200mm |
| Výška | 24mm |
| Zdroj | LED 3000K |
| Parametry | 1455lm, IP43 |
| Průměr | 200mm |
1 455 Kč bez DPH
LEDS-C4 00-2872-78-M2 Clear
Závěsné svítidlo, provedení: bílá lesklá
| Původní cena | 3 925 Kč |
| Zdroj | E27/PAR-20 Max 50W |
1 490 Kč bez DPH
LODES - A-TUBE SMALL - matná černá barva
Stropní přisazené svítidlo
barva: matná černá
| Původní cena | 4 060 Kč |
| Výška | 300mm |
| Zdroj | 1 x GU10 (ø50) max. 40W |
| Parametry | IP20, 0,8kg |
| Průměr | 60mm |
1 500 Kč bez DPH
STEINHAUER nástěnná lampa 1481ST+K11130S
Nástěnná lampa Steinhauer
| Původní cena | 7 444 Kč |
| Šířka | 130-175cm |
| Výška | 145cm |
| Zdroj | patice E27 |
| Parametry | Max 60W; 3,5kg, |
1 500 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 120cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 5 200 Kč |
| Délka | 1200 mm |
| Průměr | 150mm |
1 500 Kč bez DPH
HALLA - LINA 60; vestavné lineární svítidlo, bílé
| Původní cena | 5 299 Kč |
| Šířka | 76mm |
| Výška | 67mm |
| Délka | 1143mm |
| Zdroj | LED MODUL |
| Parametry | 16,6W, 2030lm, 3000K, opálový difuzor, ON/OFF |
1 500 Kč bez DPH
ACB 3234/50 Sky Box
Přisazené svítidlo, nízká výška
Barva bílá
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 40 mm |
| Délka | 500 mm |
| Zdroj | LED 38W 4000K 3123 lm |
1 571 Kč bez DPH
Leds-C4 15-4695-20-M1 Florencia
Stropní svítidlo, látkový širm, provedení: beige
| Původní cena | 4 171 Kč |
| Zdroj | 2 x E27 Max. 40W |
| Průměr | 400mm |
1 731 Kč bez DPH
LEDS-C4 05-1507-21-M1 Toilet Q
Nástěnné svítidlo do koupelny, provedení: chrom
| Původní cena | 6 186 Kč |
| Délka | 580mm |
| Zdroj | LED 10W 3000K 367lm |
| Parametry | IP44 |
1 759 Kč bez DPH
BEGA LIMBURG 5254
Barva černá
Opálové sklo, černé
| Původní cena | 5 187 Kč |
| Výška | 225 mm (2000 mm včetně závěsu) |
| Zdroj | 1 C 35, E14 |
| Parametry | 40W, 400lm |
| Průměr | 115 mm |
1 890 Kč bez DPH
OLÉ by FM - stropní látkové svítidlo Block 20010/30
Stropní/nástěnné svítidlo s látkovým potahem.
Omyvatelná strečová látka.
| Původní cena | 4 013 Kč |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 300mm |
| Délka | 300mm |
| Zdroj | E27 LED 2x15W Ø6cm |
| Parametry | IP20 |
1 900 Kč bez DPH
OLÉ BY FM - STROPNÍ LÁTKOVÉ SVÍTIDLO BLOCK 20010/50
Stropní/nástěnné svítidlo s látkovým potahem.
Omyvatelná strečová látka.
| Původní cena | 6 178 Kč |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 400mm |
| Délka | 500mm |
| Zdroj | E27 LED 4x15W Ø6cm |
| Parametry | IP20 |
1 900 Kč bez DPH
ADRIANA LOHMANN - PERLA COLONNA 230cm (závěsná)
Materiál: křišťálově čisté plastové perly / perly v krystalickém plastu
| Původní cena | 7 020 Kč |
| Délka | 2300mm |
| Průměr | 150mm |
1 900 Kč bez DPH
LODES - BEETLE MEDIUM 60° CUBE
Nástěnné / stropní přisazené svítidlo
| Původní cena | 5 390 Kč |
| Šířka | 13cm |
| Výška | 13cm |
| Délka | 30,2cm (27,6cm) |
| Zdroj | LED 17W, 1800lm |
| Parametry | 3000K, IP40, CRI92, 0,97kg |
1 990 Kč bez DPH
Závěsné svítidlo Kandela Wist Ø1000 - ze showroomu
Elegantní závěsné svítidlo s průměrem 1000mm a osmi světelnými zdroji.
| Původní cena | 14 990 Kč |
| Výška | 200mm |
| Zdroj | 8 x E27 (60MAX) |
| Parametry | IP20, vnitřní průměr 600mm |
| Průměr | 1000mm |
2 000 Kč bez DPH
LEDS 05-6421-14-14 Gamma
Nástěnná natáčecí lampička s vypínačem
Barva bílá
| Šířka | 32 mm |
| Délka | 108 mm |
| Zdroj | LED 2,2W 2700K 137 lm |
2 050 Kč bez DPH
ACB 3642/3L C364230B Samoa
Závěsné svítidlo, kov/bílá.
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Délka | 800 mm |
| Zdroj | LED 24W 3200K |
2 106 Kč bez DPH
COMPOLUX 922074/07/L31 LED DISK 360
Designové minimalistické interiérové stropní svítidlo, barva černá.
| Původní cena | 3 594 Kč |
| Výška | 75mm |
| Zdroj | LED 21W 3000K 2500lm |
| Parametry | IP20 |
| Průměr | 360mm |
2 156 Kč bez DPH
Závěsná lampa LEDS C4 SP-0656-N3-B9 Recta
Dekorativní závěsná lampa.
Materiál: hliník
Délka závěsu 1,5m
| Původní cena | 6 297 Kč |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 90 mm |
| Délka | 1180 mm |
| Zdroj | 1x T16 54W/840 včetně |
| Parametry | IP20 |



















