- Nejnovější
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
- Zobrazeno 60-68 z 68 produktů
LEDS-C4 DN-0270-14-00 Cardex C
Vestavný downlight, provedení: bílá.
| Původní cena | 1 161 Kč |
| Zdroj | 1x QR-111 G53 (12 V)(není součástí) |
| Parametry | IP23 |
| Průměr | 155mm (výřezný otvor 142mm) |
490 Kč bez DPH
ACB 16/739 antique brass, bez vypínače
Nástěnná čtecí lampička, bez vypínače, provedení antique brass.
| Původní cena | 1 820 Kč |
| Výška | 90-270mm |
| Zdroj | LED 3W 3200K |
| Průměr | 80mm |
490 Kč bez DPH
ACB 398/23
Stropní svítidlo, opál/acid glass.
| Původní cena | 879 Kč |
| Šířka | 230mm |
| Výška | 70mm |
| Délka | 230mm |
| Zdroj | 2x E27 |
399 Kč bez DPH
DELTA 145 PŘISAZENÁ venkovní světlo
Nástěnné venkovní svítidlo pro úsporný zdroj GX53 s prostorovým svícením.
| Šířka | 142mm |
| Výška | 53mm |
| Délka | 142mm |
| Zdroj | 230V GX53 9W |
| Parametry | IP54 |
395 Kč bez DPH
LEDS-C4 90-2903-14-00 Ges Recessed
Vestavné sádrové svítidlo, výřezný otvor 210x210mm.
| Původní cena | 860 Kč |
| Zdroj | 1x GU10 (není součástí) |
390 Kč bez DPH
ACB 16/60 antique brass
Nástěnné svítidlo, provedení antique brass / opál sklo.
| Původní cena | 966 Kč |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 165mm |
| Délka | 300mm |
| Zdroj | 1x E27 |
299 Kč bez DPH
LEDS-C4 90-1722-14-00 Ges Recessed Square Fix
Vestavné sádrové svítidlo, výřezný otvor 125x125mm.
| Původní cena | 515 Kč |
| Šířka | 120mm |
| Výška | 55 mm |
| Zdroj | 1xGU10/GU5,3 (není součástí) |
249 Kč bez DPH
Paul Neuhaus 6408-11 Arcarrdia
Nástěnná lampička, staromosaz/opál sklo.
| Původní cena | 699 Kč |
| Délka | 200mm |
| Zdroj | 1 x 28W G9 |
| Průměr | 50mm |







